آرشیو

 

 
سه‌شنبه 8 بهمن 1387
اشعه آلفا

دوستان . . .


از همه ی کسانی که توی این مدت ، ساده به اینجا اومدن و ساده از اینجا نرفتند تشکر می کنم ... و از همگی ( وقتی میگم همگی منظورم تو هم هستی .. برو حال کن !! ) بخاطر این جفنگیاتی که هیچ ربطی به این وبلاگ نداشت معذرت می خوام...!


راستش روزی که تصمیم گرفتم بعد از مدت ها دوباره شروع کنم ، اصلا قصدم این نبود که اینم بشه یه (eae) دیگه..!! اما خب اینم مثل اون شد و به کل از مسیر اصلی خودش منحرف شد...!


اما امروز که می بینم ما با هر مدل طرز فکری مشکل داریم دیگه نمی خوام ادامه بدم..! ( منظورم روند و سبک قبلیه.. نه وبلاگ نویسی..خوشحال نباش.!! )


در حقیقت ( اشعه ی آلفا ) قرار بود یک وبلاگ در مورد مسائل مربوط به ماوراء طبیعت (Supernatural) و علوم ماورای طبیعی (Paranormal) باشه... اما خب.. یه مدت یه چیزی هم اون ور تر از فوق الطبیعه شد..!!


در کل بهتره دیگه کاری به عقاید (اونجوریه) هم نداشته باشیم و به عقاید (اینجوریه) هم گیر بدیم..!!

شما به روح و جن و آدم فضایی اعتقاد دارین..؟!!!


پ ن :

از شماره ی بعد ، این وبلاگ رسماً فعالیت اصلیه خودش رو در زمینه ء علوم ماورایی آغاز می کنه.. ممکنه این مسائل به مزاج بعضی ها سازگار نباشه و ترس از دونستن حقیقت باعث بشه دوباره از من گله کنند که اینجا چرا انقدر ترسناکه و از این حرفا..!! اما دیگه مسئله نه بدبینی و پوچ گراییه منه و نه خوش بینی و ساده اندیشیه شما.. بلکه اتفاقاتی است که رخ داده و نمی توان منکر آن شد... (چرا یه دفعه کتابی شد حرفام..؟! جو گیر شدم فکر کنم..!!)

خلاصه این که باز نیاین بگین ترسیدم و ترسناکی و از این حرفا... سعی کنید یه چیزی ازش یاد بگیرین جای این مسخره بازیا...!! (منظورم اونایی که می خوان بدون خوندن مطلب و فقط از روی دیدن عکسها بگن ترسناکه هست!) من خودم هم مثل شما در بین این تحقیقات کلی چیز یاد می گیرم که دوست دارم اون رو با شما هم تقسیم کنم.. پس خواهش می کنم یه کم همراهی کنید.. چون توی سایت ها و وبلاگ های ایرانی جای همچین بحثی واقعا خالیه...


نظرات شما توی این زمینه خیلی برام مهمه... وگرنه مرض نداشتم وبلاگ بزنم.. می رفتم خودم تنهایی همشو می خوندم...!


در پایان ، مجدداً به خاطر پست های قبل ، از شما و این وبلاگ عذر خواهی می کنم و از شماره ی بعد ، شما رو به دنیایی متفاوت دعوت می کنم..


با تشکر : آلفاتعداد بازدیدکنندگان : 58896


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها