آرشیو

 

 
پنج‌شنبه 10 بهمن 1387
۱ .. ۲ .. ۳... اکشن !

به طور حتم همه ی ما در زندگیمون حداقل یک بار داستانی درباره ی ارواح و جن و پری یا موجودات بیگانه ای که از جاهای ناشناخته ای اومدن شنیدیم.. خیلی از ما بعد از شنیدن این داستان ها مو به تنمون سیخ شد و تا مدتی با ترس به اطراف نگاه کردیم و هر لحظه منتظر بودیم که سر و کله ی یکی از این موجودات پیدا بشه..!! و بعد از مدتی که از ترسیدن خسته شدیم با خودمون فکر کردیم که این داستان ها فقط یک مشت افسانه برای ترسوندن بچه هاست و هیچکدوم وجود خارجی ندارند و چیزی هم که وجود نداره که ترس نداره..! و با این فکر خودمون رو گول زدیم و سعی کردیم دیگه بهش فکر نکنیم...


اما آیا این داستان ها فقط یک مشت افسانه هستند..؟!

واقعاْ این موجودات که برای ما غریب هستند وجود خارجی ندارند..!؟

آیا ما تمام ماورای دنیای خودمون رو شناختیم..؟!


این وبلاگ برای جواب به این سئوالات ساخته شد و من امیدوارم تا جایی که میشه با تحقیق در این زمینه با کمک شما به نتایج مهم و خوبی برسیم..در حقیقت موضوعات این وبلاگ از دو قسمت اصلی تشکیل شدن :

۱- ارواح

۲- بیگانگان

با ارواح تا حدی آشنا هستیم اما بخش (بیگانگان) مربوط میشه به هر چیزی که برای ما غریب هستند مثل جن و آدم فضایی و پری دریایی و هر موجود عجیبی که تا به حال کشف شده..!!


چون این پست ، اولین پست این وبلاگ در این زمینه هست و نیمی از اون به مقدمه چینی گذشت.. و از طرفی نمی خوام بیشتر از این کشش بدم ، اولین مطلب رو در این زمینه درج می کنم.. اما باید متذکر بشم که این وبلاگ هر ۲ روز آپدیت میشه و در هر پست چند مطلب نسبتاْ کوتاه قرار داده میشه... و اینبار بخاطر این مقدمه ی نسبتاْ طولانی به درج همون یک مطلب بسنده می کنیم و از پست های بعد به نظم اصلی وبلاگ می رسیم..

باز هم تکرار می کنم که هدف من از این تحقیقات فقط و فقط در میون گذاشتن نظراتمون با همدیگه در این زمینه هست.. پس امیدوارم هر چیزی که با دیدن و خوندن این مطالب به ذهنتون رسید با بقیه ی دوستانون هم در میون بگذارین..


با تشکر : آلفا


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


شماره ۱‌ــ


پدر بزرگ به دیدن ما آمد !!


این مطلب در اکثر سایت های انگلیسی مربوط به ماورا یافت می شود..(بو) شخصی که این مطلب را ارسال نموده اینچنین توضیح می دهد:


(خانمی که در عکس دیده می شود مادربزرگ من است. وی تا سن ۹۴ سالگی عمر کرد.در سال های آخر زندگی ، زمانی که هوش و حواس او بتدریج شروع به ضعیف شدن کرد ، برای راحتی خودش به یکی از خانه های سالمندان فرستاده شد. در آخرین روز از هفته ی اول اقامت او در آنجا ، برای سالمندان و خانواده هایشان پیک نیکی تشکیل شد که مادر و خواهر من بهمراه مادربزرگ در آن شرکت کردند. در آن روز خواهر من ۲ عکس گرفت که این یکی از آن عکسها است :

این عکس در تاریخ یکشنبه ۱۷ آگوست ۱۹۹۷ گرفته شد و ما فکر می کنیم مردی که در پشت سر مادربزرگ دیده می شود ، پدربزرگ است که در تاریخ یکشنبه ۱۴ آگوست ۱۹۸۴ از دنیا رفته بود.

ما تا روز کریسمس سال ۲۰۰۰ متوجه مرد داخل تصویر نشدیم.(زمانی که مادربزرگ درگذشت).

وقتی خانواده ام برای عکس یادبود مادربزرگ به دنبال عکسی مناسب بودند ، خواهر من این عکس را مناسب دید و حتی یک کپی از آن را به مادرم داد ، اما هنوز با گذشت ۳ سال هیچکس متوجه حضور یک مرد در تصویر نشده بود..!


وقتی که من در آن روز به خانه ی پدرم رسیدم ، خواهرم این عکس را به من داد و گفت: ( به نظرت این مردی که پشت سر مادربزرگ ایستاده شبیه چه کسی است..؟ )

من تا چند ثانیه با تعجب به آن خیره شدم. زبانم کاملاْ بند آمده بود و سر جای خودم میخکوب شده بودم..!

عکس های سیاه و سفید نشان می دهند که او کاملاْ به پدربزرگ شبیه است...
تعداد بازدیدکنندگان : 58896


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها