آرشیو

 

 
جمعه 7 فروردین 1388
خارج از نوبت...

خب سلام سلامتی میاره..یعنی اگه بگیم سلام دیگه مریض نمیشیم..دیگه از سرطان و ایدز و مرض قند و آنفولانزا در امانیم... دیگه احتیاجی نیست برای خرید یه داروی آزاد مجبور بشیم کل حقوق سه ماه کارکردمون رو بدیم و آخرش متوجه بشیم تشخیص دکتر اشتباه بود و این داروها به دردمون نمی خوره..!! بعد مجبور بشیم برای اینکه عوارض استفاده از داروهای اشتباهی برطرف بشه ، دوباره به اندازه ی حقوق شش ماه خودمون بریم زیر قرض و قوله و نزول و دست آخر تمام دار و ندارمون رو خرج هیچ و پوچ کنیم و آخرش ببینیم حالمون که خوب نشده هیچ ، همه ی زندگیمون هم باختیم..!

پس سلام...!!!

گفتم برای تبریک سال نو هم که شده یه متن از خودم بذارم .. ولی برای اینکه روال وبلاگ هم به هم نخوره از طرف هرچی جن و روح و آدم فضایی و پری دریایه سال 88 رو به همه تبریک میگم و امیدوارم که توی این سال شاهد اتفاق های خوب و قشنگ توی زندگیمون باشیم... همگی...! (واقعا بهتر از این بلد نیستم تبریک بگم..شرمنده..!!)

امسال من فقط از یه نفر عیدی گرفتم که هم خودش و هم عیدیش از همه ی دنیا بیشتر برام ارزش دارن...و این قشنگ ترین عیدی تمام عمرم بود...چون می دونم کسی تا حالا عیدی (قورباغه) نگرفته..!! این عیدی فقط مخصوص خود منه و قراره به خوبی ازش مراقبت کنم چون اون یه قورباغه ی معمولی نیست... تازه اسمم براش انتخاب کردم اما به شماها نمی گم..می ترسم (اقبال) جونم رو چشم بزنین..!! :)

تازه دو تا تخم مرغ رنگی هم گرفتم که یکی از یکی خوشگل ترن.. دیروز که بهشون نگاه می کردم به این فکر می کردم که این دو تا تخم مرغ قرار بوده دو تا جوجه باشن.. دو تا جوجه که باید زندگی می کردن...زندگی...می فهمین که..؟!...زنـدگــی.....!!
بزرگ میشدن...تجربه می کردن...فرق مزه ی دونه با مزه ی کرم رو می فهمیدن...عاشق می شدن....اما نشدن...!!
به همین راحتی...!! حالا روی پوسته ی محافظ جنینشون نقاشی هم شده...!! اونم نقاشی های قشنگ و ناز و عاشقانه... درست مثل اینکه روی شکم یه زن حامله نقاشی کنیم..!!
فکر کنید دنیا برعکس بود و اشرف مخلوقات مرغ و خروسا بودن..!! اونوقت برای سال تحویلشون هر زنی که حامله بود می گرفتن و آب پز می کردن و روی شکمش نقاشی می کشیدن و میذاشتنش سر سفره ی هفت سین..!!
اصلا این چرت و پرتا چیه که دارم میگم..؟! هیچی بابا..همینطوری کم آوردم دارم دری وری می گم...بی خیال...

فقط می خواستم بگم (سلام..سال 88 مبارک...امسال من از عشقم عیدی گرفتم...ازش تشکر می کنم و امیدوارم شما هم امسال مثل من عیدی های قشنگ گرفته باشین...همین..!)  به بقیه ش زیاد توجه نکنین... ازین چیزا زیاد میاد تو فکرم... ببینین خانومم چی میکشه از دستم...!!

خلاصه که خداحافظ دیگه فعلا تا بعدا. . .
تعداد بازدیدکنندگان : 58896


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها