آرشیو

 

 
پنج‌شنبه 22 بهمن 1388
جادوی مهتاب..

مقدمه:
سلام..پس از گذشت حدود یک سال تصمیم گرفتم کمی این وبلاگ رو گردگیری کنم و تا جایی که بشه و توان و زمان داشته باشم ادامه بدم..برای کسانی که تازه به این وبلاگ میان عرض می کنم که اکثر مطالب این وبلاگ در زمینه ی اتفاقات ماورایی بوده و هست..اما این بار به جای ارواح و جن، تصمیم گرفتم کمی به سحر و جادو بپردازم..چراکه در حین تحقیق در این زمینه به مطالب جالبی برخورد کردم که حیفم اومد اینجا چیزی ازش نگم و با شما در میان نگذارم..
مطالبی که می خوانید در مورد (ماه) و خواص این سیاره ی جادویی می باشد..
(لازم به ذکر است که مطالب فوق، نظر شخصی اینجانب نبوده و بنده فقط ترجمه ی آن را به عهده داشته ام. امیدوارم از هر دیدی که به آن نگاه می کنید،چه علمی و چه مذهبی، از کلمه-کلمه اش لذت برده و از آن استفاده ی درست و بهینه کنید. با تشکر از همراهی شما.. آلفا.)

قسمت اول:

جادوی ماه چیست؟

"آنها دست در دست یکدیگر ، بر روی شن ها ، مشغول رقصیدن زیر نور ماه بودند."

از زمانیکه بشر زندگی خود را بر روی زمین آغاز نمود، از نور ماه در زندگی خود استفاده های زیادی کرد.برای هماهنگی با طبیعت زمین..برای استفاده از جادوی ماه در زندگی..برای رویش گیاهان شب رو..برای اجرای مراسم جادوگری..برای استفاده از جزر و مد در امور کشتیرانی..برای سلامتی وموارد بسیار دیگر..
طبق بررسی انجام شده باعث بسیاری از کشفیات از جمله اثبات کروی بودن زمین توسط گالیله می‌باشد.گالیله در خلال رصد ماه بوسیله دوربین نجومی ، وجود کوهها را بر سطح آن تشخیص داد و برای نخستین بار این تصور قدیمی را که فضای بی‌انتهایی بین زمین و آسمان وجود دارد را نقض نمود. اسحاق نیوتن بوسیله مطالعاتی که درباره گردش ماه به دور زمین انجام داده بود، دلیل قاطعی را برای قانون گرانش عمومی خود فراهم آورد و باز هم مشاهده چرخش ماه به دور زمین بود که برای نخستین بار فکر ایجاد ماهواره مصنوعی زمین را پدید آورد.

حالت های ماه:


ماه در فاصله ی 29.5 روز، یک دور کامل به دور زمین می چرخد.حالت های ماه عبارتند از:

(ماه نو)
(ماه رو به بدر): زمانیکه پهنای هلال ماه ، ازسمت راست به چپ شروع به زیاد شدن می کند.
(ماه رو به بدر): زمانیکه ماه کامل بزرگی خود را از دست داده، به تدریج از سمت راست به چپ تقلیل یافته و شروع به بازگشتن به حالت ماه نو می کند.
(ماه محدب): حد فاصل میان اولین ربع و ماه کامل و همچنین ماه کامل و آخرین ربع.در زمان ماه نو، موقعیت ماه نشان دهنده ی این است که نوری از خورشید نمی تابد ودر نتیجه چیزی از ماه پدیدار و قابل رویت نیست.
ماه کامل 14 تا 15 روز پس از ماه نو به صورت یک دایره ی درخشان و پر شکوه در آسمان شب پدیدار می شود.این حالت بیشترین مقدار بازتاب را از طرف خورشید بهمراه دارد.

هر ماه کامل از سال دارای نامی برای خود می باشد. در پایین می توانید اسامی ماه های سال 2010 را به همراه تاریخشان مشاهده کنید:

2010

29 ژانویه: (ماه گرگ)

28 فوریه: (ماه برف، همچنین به آن ماه توفان و احیا نیز گفته می شود.)

29 مارس: (ماه کرم یا عصاره)

28 آوریل: (ماه صورتی، همچنین به آن ماه بذر، جوانه و ماه باد نیز گفته می شود.)

27 می: (ماه گل یا خرگوش)

26 ژوئن: (ماه توت فرنگی، همچنین به آن ماه گل رز یا خورشید نیز گفته می شود.)

25 ژولای: (ماه قوچ، همچنین به آن ماه شهد و رعد نیز گفته می شود.)

24 آگوست: (ماه خاویار یا ذرت)

23 سپتامبر: (ماه خرمن یا جو)

22 اکتبر: (ماه شکارچی یا ماه خون که در این زمان، ماه در آسمان پاییزی بصورت سرخ و طلایی دیده می شود.)

21 نوامبر: (ماه سگ آبی)

21 دسمابر: (ماه سرما، همچنین به آن ماه بلوط و شب های طولانی نیز گفته می شود.)


(چند نمونه از سمبل های معروف که در آن از ماه استفاده شده است..)


ماه نو و ماه کامل می توانند تاثیرات گوناگونی روی افراد مختلف داشته باشند.از احساس نشاط و انرژی تا احساس افسردگی و خستگی. بسیاری از افراد در زمان این دو حالت از ماه و حتی نزدیک به این حالت ها، دچار بدخوابی می شوند.جادوی ماه:


جادوی ماه، مهم ترین و اساسی ترین قسمت از مذهب و آئین -ویکا- می باشد.(ویکا، دین نئوپگانی است که فرمی از جادوی نوین می باشد و پیروان آن ویکاییان نامیده می شوند-مترجم-)
بزرگترین مراسم جادوگری در هنگام حالت های سه گانه ی ماه صورت می گیرند که به نام های دوشیزه(ماه رو به بدر) ، مادر(ماه کامل) و پیرزن(ماه تمام شده) شناخته شده هستند و هر سه آنها صورتی از الهه ها و ربه النوع ها می باشند.


(سمبل آیین ویکایی به شکل ماه کاملی که ستاره ای را در بر گرفته)

ماه نو برای خواندن طلسم و وردی که مربوط به شروع کاری باشد عالی است..این ماه باعث افزونی و فراوانی می شود.

ماه کامل برای شفا و سلامتی، طلسم و ورد برای محافظت و اتمام کار و پروژه خوب می باشد.

ماه تمام شده برای وردهای تسویه، تطهیر، تبعید و پیشگویی بسیار عالی است.

سه شب قبل از رسیدن (ماه نو) به (تاریکی ماه) معروف است. بطوریکه در این حالت تمامی انرژی ها بصورت نامعلوم و غیر قابل پیشگویی هستند و اجرای مراسم جادوگری و خواندن طلسم و ورد در این حالت، به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

جادوی ماه ، قسمت اول (جادوی آب ماه)
یک کوزه آب چشمه را زیر نور ماه کامل قرار دهید.این آب برای شستشوی صورت شما بسیار عالی است و باعث افزایش زیبایی و پاکی شما می شود.همچنین باعث تطهیر انرژی شما و نفوذ و ترکیب آن با جادوی ماه کامل می شود.

جادوی ماه ، قسمت دوم (ورد موفقیت)


مواد لازم:

سکه ی نقره
دیگ یا کتری (احتمالا منظور از دیگ یا کتری، یک ظرف گود فلزی می باشد-مترجم-)

نصف ظرف را از آب پر کرده و سکه ی نقره را درون آن قرار دهید. سپس ظرف را در موقعیتی قرار دهید تا نور ماه کامل در آن بدرخشد. به آرامی دستان خود را به روی سطح آب بکشید، به طوریکه انگار در حال جمع آوری نقره ی ماه از داخل آب می باشید.

همینطور که مشغول جمع کردن نقره ی ماه از سطح آب هستید، بگویید:

"لالونا ، بانوی زیبای ماه ، هر چه زودتر از ثروت خود به من عطا کن. دستان مرا از طلا و نقره پر کن. هرچه تو به من می بخشی ، دستان من توان نگهداریش را خواهند داشت."

این مناجات را 3 بار تکرار کنید.وقتیکه کارتان تمام شد، آب را بر روی زمین بریزید. این ورد در زمان ماه کامل بی اندازه مؤثر واقع می شود.

ادامه دارد..

( مترجم:آلفا )تعداد بازدیدکنندگان : 58896


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها