آرشیو

 

 
جمعه 3 اردیبهشت 1389
تصویری از قلمروی پری ها

پری ، جن ، عنصریان - اسامی مختلفی برای دوستان پری ما وجود دارد. این تصویری از قلمرو پری هاست.

" دست در دست ، با دعای پری های زیبا ، خواهیم خواند و این مکان را تقدیس خواهیم کرد"

می خواهم تصویری از قلمرو پری ها را با شما قسمت کنم که تعدادی از پری ها و عنصریان را در این دنیای بسیار پر رمز و راز به ما نشان می دهد - حداقل دنیایی که تاکنون شناخته ایم!
این موجودات خارق العاده در هر روز از زندگی ما به وفور یافت می شوند ولی ما معمولا به آنها توجه نمی کنیم، یا حتی بدتر ، آن ها را نادیده می گیریم.
با گرفتاری ها ، مشغولیت ها و زندگی در تکنولوژی و فن آوری ، منظره ی زندگی بصورت همسازی و تطبیق با طبیعت و موجودات خارق العاده ای که در آن زندگی می کنند ، به سرعت در حال محو شدن از ذهن ماست.

حال زمان تماس مجدد ، ارتباط دوباره و قدردانی از دوستان پری مان فرا رسیده است.انواع پری ها و عنصریان

چهار عنصر اصلی عبارتند از آتش ، خاک ، باد و آب. هر کدام از این عناصر قلمرو یکی از پری هاست. در نتیجه هر گونه از پری به یک عنصر خاص تعلق دارد. به همین دلیل است که آنها را به طور معمول با نام عنصریان می شناسند.

عنصریان آتش:


Salamanders
 آتش ، مواد منفجره ، برق ، انرژی خورشیدی ، روشنایی شمع - هر چیزی که با آتش و حرارت سر و کار داشته باشد جزو قلمرو Salamanders یا سمندرها به حساب می آید. آن ها بسیار پر جنب و جوش و پر انرژی هستند و درک کردنشان بسیار سخت. می توانند در شفا ، خلق و ابداع و اختراع ، شهامت بخشیدن و دگرگونی و تبدیل به انسان کمک کنند.
همچنین Salamanders در گرم کردن احساسات ما نقش اصلی را ایفا می کنند که در زندگی روزانه ی خود بسیار به آن احتیاج پیدا می کنیم.

پادشاه Salamanders موجود با شکوهی به نام Djinn می باشد.

فرشته ای که با آتش آمیزش کرد "میکائیل" نام دارد. صورت های فلکی که به عنصر آتش تعلق دارند عبارتند از Aries (حمل یا قوچ) ، Leo (اسد یا شیر) و Sagittarius (قوس یا کماندار).

عنصریان خاک:


Gnomes
 Gnome ها خالق و نگهدارنده ی زمین و هر چیزی که به آن مربوط میشود هستند. بطور مثال: کریستال ها (در مطالب بعدی به صورت کلی در مورد "خاصیت کریستال ها" توضیح خواهم داد -مترجم-)، سنگ ها و صخره ها ، درخت ها ، گل ها و گیاهان و غیره... آنها آرام و اهل خلوتند ، در افسونگری استاد هستند و به انسان در سلامتی و تعادل فیزیک بدنی کمک بسیاری می کنند.Gnome ها همچنین می توانند در شانس و اقبال به ما یاری رسانند و باعث توسعه ی توانایی ذاتی در سحر و جادو و ایجاد رابطه ی عمیق بین ما با زمین و تمامی منابع طبیعی اش شوند.
پادشاه Gnome ها شیطانی دلپسند به نام Ghob است.
میتوان اینطور برداشت کرد که (پوکای ترسناک ایرلندی) هم از همین دسته بوجود آمده است. (در مطالب بعدی به صورت کلی در مورد "پوکای ایرلندی" توضیح خواهم داد -مترجم-)

فرشته ای که با خاک آمیزش کرد "اوریل" نام دارد و صورت های فلکی این برج عبارتند از Taurus (ثور یا گاو) ، Virgo (سنبله) و Capricorn (جدی یا بُز).

عنصریان باد:


Sylphs
از زمزمه ی یک نسیم ملایم گرفته تا طوفان های بزرگ و عظیم ، جزو قلمرو Sylph هاست. مراحل تفکر ، ابداع ، آموزش و پرورش تنها نمونه ای از زمینه هایی است که این موجودات می توانند در آن به ما کمک کنند. آنها همکاری نزدیکی با سرزمین فرشتگان (در مطالب بعدی به صورت کلی در مورد "سرزمین فرشتگان" توضیح خواهم داد -مترجم-) دارند و بخصوص عاشق کودکان هستند. Sylph ها همچنین می توانند در فرا گرفتن دانش جهانی و بهبود بخشیدن توانایی هایمان به ما کمک شایانی کنند. در تمام قلمرو عنصریان ، این موجود زیبا بیشترین شباهت را به آنچه در تصور خود (پری) می دانیم دارد. لطیف و آسمانی ، شیطون و با نمک ، ظریف و حساس.

پادشاه Sylph ها ، "پارالدای" سخنور نام دارد.
فرشته ای که با باد آمیزش کرد "رافائل" نام دارد و صورت های فلکی این عنصر عبارتند از Gemini (جوزا یا دو پیکر) ، Libra (میزان یا ترازو) و Aquarius (دلو).

عنصریان آب:


Undines
قلمرو Undine ها شامل تمام شکل های آبگون و مایع می شود - از باران گرفته تا اقیانوس ، از اشک تا چشمه. آنها می توانند به ما کمک کنند تا با رویاها ، آرزوهای قلبی و ترس هایمان ارتباط برقرار کنیم. Undine ها دارای درک بسیار قوی ، روشن بینی و توانایی های جادویی هستند ، و چنانچه شما مایل باشید ، می توانند این قدرت را به شما پیشکش کنند. پری های دریایی (که شامل هر دو جنس مرد و زن می شوند -مترجم-)‌ ، حوری های آبی و ارواح آب ، همه متعلق به گروه عنصر آب می شوند. آنها معمولا در هنگام خواب و رویا با ما ارتباط برقرار می کنند.
پادشاه Undine ها "نیکسای" خردمند نام دارد.
نام فرشته ای که با عنصر آب آمیزش کرد "جبرئیل" است و صورت های فلکی این عنصر Cancer (سرطان یا خرچنگ) ،Scorpio (عقرب یا کژدم) و Pisces (حوت یا ماهی) نام دارند.


پیترپن ، شخصیت مشهور کارتونی و پری عنصری حسودش!
تعداد بازدیدکنندگان : 58896


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها