آرشیو

 

 
شنبه 18 اردیبهشت 1389
قوم سایه‌ ای


قوم سایه‌ای یا سایه‌ ای ‌ها واقعا چه هستند؟ آیا آنها ارواحند؟ آیا مخلوقاتی با نیت منفی از بعدی دیگرند؟ یا فقط جزوی از شوخی‌های نور و خطای بینایی به حساب می‌آیند؟

من در عمل پاکسازی ارواح، تنها دو بار موفق به دیدن "سایه ای ها" شدم و با اینحال، هنوز مطمئن نیستم که آنها واقعا چه موجوداتی هستند؟

از لحاظ روحی، آنها با ارواح کاملا تفاوت دارند. تقریبا دارای تحرک بیشتری هستند و به همین جهت هم ترسناکتر به نظر می‌رسند.

گزارشات فراوانی از حضور آنها در تحقیقات ماورایی موجود است و چیزی که در تمام آنها مشترک است، این است که تمام سایه ای ها، درست چند ثانیه پیش از ناپدید شدن، حالتی مردد به خود می‌گیرند تا توجه شما را بیشتر به خود جلب کنند! حضور آنها معمولا توأم با احساس هراس و ترسی عمیق در وجود شماست.


بنابر گزارشات بدست آمده از حضور این مخلوقات ، در قسمت‌هایی دیده شده که یک شخص توسط این موجودات، تعقیب و حتی مورد حمله قرار گرفته است.

آنها تصویری از خصوصیات مادی و فیزیکی یا پوشاک و لباس را از خود نشان نمی‌دهند، به استثنا (کلاه) که در اکثر موارد حضور "سایه‌ ای ها" به صورت مکرر در آنها دیده شده است.

عکس فوق، طرح یک فرد 36 ساله است که اظهار میدارد در زمان 10 سالگی، این "سایه ای" را از روبرو مشاهده نموده..همچنین در ادامه آمده است که با هر بار حضور یک سایه‌ای در اتاق، گربه‌ی خانگی به شدت عکس‌العمل نشان داده و با موهای سیخ شده شروع به جیغ کشیدن میکرد..


آنها پس از اینکه اطمینان حاصل کردند که دیده شده‌اند، شروع به حرکت و ناپدید شدن می‌کنند.. و معمولا این کار را با حرکتی سریع به سمت در یا ذوب شدن در دیوار انجام می‌دهند. در مواردی دیگر، گاهی به نظر میرسد آنها در یک حلقه‌ی زمانی گیر افتاده‌اند و دیده شده که تا مدتی یک مسیر تکراری را در اتاق یا اطراف یک عمارت، بدون لحظه‌ای مکث، بطور مدام دور زده‌اند.

نظریه‌های مختلفی برای توجیه "سایه ای ها" وجود دارد.

* آنها می‌توانند آخرین نشان از زندگی یک انسان باشند، که هنوز در اطراف محلی که مرده‌اند پرسه میزنند و نمی‌توانند از این حالت خارج شوند.

* شاید آنها فرمی از موجودات بیگانه (فضایی) هستند که با حالتی زیرکانه و نسبتا مخفی از سیاره‌ی ما دیدن می‌کنند، بدون اینکه کسی (به طور معمول) متوجه آنها بشود.

* ممکن است در اثر امواج الکترومغناطیسی، قسمتی از مغز دچار مشکل شده و باعث ایجاد توهمات و خیالت شده باشد.

* شاید هم آنها شکلی از تفکرات ما هستند که توسط انرژی‌های منفی یا نوسانات باقی‌مانده از یک حادثه‌ی تلخ یا موقعیتی که روحمان در آن آسیب دیده است، بوجود آمده‌اند.

اما آنها هر چه که هستند، با وجود اینهمه فیلم و عکسی که به عنوان مدرک از آنها گرفته شده، به نظر می‌رسد از اینکه توسط دوربین شکار شوند، هیچ هراسی ندارند. شاید آنها از دنیایی دیگر، و یا بعدی دیگر به اینجا آمده‌اند و در حال حاضر سعی می‌کنند با ما ارتباط برقرار کنند.

 و اما آنها هم مانند تمام مخلوقات ماورایی، تا زمانی که هویت واقعیشان مشخص نشده، در دنیای معماهای تاریک و هراسناک باقی خواهند ماند.

 

این عکس، که در سال 2004 از زندان ایالت ویرجینیای باختری گرفته شده، حضور یک "سایه ای" را در ته راهرو نشان می‌دهد. زنی که این عکس را گرفته اظهار داشته که این سایه‌ی سیاه و پر تحرک به سمت او حرکت می‌کرده و این حالت تا زمانی که به 10 قدمی وی رسیده، ادامه داشته است.


منابع:
www.moonslipper.com
www.angelsghosts.com
en.wikipedia.org
www.globalpsychics.com
hauntedstcharles.com

ترجمه : آلفاتعداد بازدیدکنندگان : 58896


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها