آرشیو

 

 
یکشنبه 16 خرداد 1389
فرشتگان نگهبان

گروه فرشتگان ـ فرشتگان اعظم ـ فرشتگان نگهبان ـ ملائکه.. گونه‌های مختلفی از این یاری دهندگان الهی وجود دارد که برای کمک به شما اینجا هستند.

من آنها را گروه فرشتگان می‌خوانم چراکه جنبه‌های مختلفی از زندگی وجود دارد که آنها می‌توانند در آن به شما کمک کنند و هر گونه در جای مخصوص به خود این کار را انجام می‌دهد.

مهم نیست که مشکل شما بزرگ باشد یا کوچک.. فرشته‌ها برای یاری شما در تمام جنبه‌های زندگیتان حاضر و آماده‌اند.

آنها کاری ندارند که آیین و مذهب شما چیست و به چه چیزی اعتقاد دارید، و یا حتی اصلا آنها را قبول دارید یا نه!


چگونه می‌توان با فرشتگان ارتباط برقرار کرد


هر کسی فرشته‌ی نگهبانی دارد که در مراحل مختلف زندگی با او همراه است و همچنین در زندگی پیشین وی نیز با او همراه بوده است.

این خیلی مهم است که از فرشته‌ی خود درخواست کنیم تا به ما کمک کند و البته انتظار نداشته باشیم که این اتفاق خیلی زود رخ بدهد. قانون معنویت و روحانیت میگوید تا زمانی که از این مخلوقات الهی شگفت انگیز درخواست کمک نشود، آنها نمی‌توانند به ما کمک کنند.

به استثنای وقتی که زندگی کسی در زمانی به غیر از زمان تعیین شده در حال پایان یافتن است. اینجاست که گروه فرشتگان وارد عمل شده و بلا را دفع می‌کنند و نظم طبیعت را به حالت عادی برمی‌گردانند.

در هر شرایطی آنها قادر به کمک به ما نیستند و این موضوع زمانی برایشان بسیار راحت‌تر است که ما با تمرکز و آرامش و خونسردی از فرشته‌ی خود درخواست کمک کنیم. البته آنها در هنگام عصبانیت و آشفتگی نیز می‌توانند به ما کمک کنند، اما این موضوع، حالتی روان به خود می‌گیرد اگر ابتدا نفسی عمیق کشیده و سپس با آرامش با آنها صحبت کنیم.


شما می‌توانید از مسائل کوچک گرفته (مانند یک جای مناسب برای پارک ماشینتان) تا مسائل بزرگ (مانند سلامتی) از آنها تقاضای کمک کنید. من معمولا از فرشته‌ای که با موضوع درخواست من هماهنگ است، کمک می‌خواهم. مثلا از فرشته‌ای که می‌تواند در پیدا کردن جای مناسب برای پارک اتومبیل به من کمک کند می‌خواهم این کار را برایم انجام دهد. ممکن است این جای پارک، دقیقا آن چیزی نباشد که من تصور می‌کردم، اما مناسب‌ترین جایی است که در آن لحظه می‌توانستم داشته باشم.

شما حتی می‌توانید از فرشته‌ی نگهبان دیگران تقاضا کنید تا به آنها نیز کمک کنند، چرا که اگر آنها آشفته و ناخوش احوال باشند، خودشان نمی‌توانند این کار را انجام بدهند. در صورتی که این تقاضا بر خلاف خواسته‌ی آنها باشد، گروه فرشتگان راه دیگری برای کمک به آنها پیدا خواهند کرد.

منبع: سایت خوابگرد

ترجمه: آلفا
تعداد بازدیدکنندگان : 58896


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها