آرشیو

 

 
دوشنبه 6 اردیبهشت 1389
پری‌ها را باور کنیم
دنیای عنصریان

عنصریان ، ارواح درختان ، پری ها ، پریان دریایی ، حامیان حیرت انگیز طبیعت در زمین -
آیا آنها واقعا وجود دارند؟

عنصریان ، پایین ترین رتبه را در بین فرشتگان نُه گانه دارا می‌باشند. پری ها ،جن های کوتوله ، پری های دریایی و ... همگی مربوط به یک دسته میشوند که آخرین جایگاه را در بین فرشتگان دارند.

آنها را "عنصریان" می نامند ، چراکه هر کدام از یک عنصر خاص بوجود آمده اند و هر عنصر دارای خصلتی آسمانی و مقدس است و از همین رو این موجودات شگفت انگیز برای بسیاری از ما غیر قابل رویت می باشند.

حتی با وجود اینکه در گروه فرشتگان 9 گانه به این موجودات اشاره‌ی چندانی نشده است ، وظیفه ای که بر دوش آنها گذاشته شده بسیار حساس و مشکل است و آن چیزی نیست جز مراقبت از طبیعتی که توسط انسان‌ها در حال نابودیست ، بی آنکه به عواقب وخیم آن فکر کنند."ما باید در هرجایی که می توانیم با عنصریان همکاری کنیم."

پیش از آنکه چمن‌های باغچه ، باغ یا چمنزاری را بزنیم ، از عنصریان سبزه و علف (یا همان عنصریان خاک) خواهش کنیم تا آنجا را ترک کنند. همیشه پیش از چیدن یک گل از آن‌ها اجازه بگیریم.اگر می خواهیم درختی را قطع کنیم (البته بهتر است همیشه سعی کنیم راه دیگری به جز قطع کردن درخت‌ها پیدا کنیم ، خواهش می کنم ، ما به این درخت‌ها احتیاج داریم! -مترجم-) از روح درخت بخواهیم آنجا را ترک کند.
همیشه با ادب و احترام با آنها برخورد کنید و اینگونه خواهید دید که باغ شما پر از شکوفه و میوه خواهد شد و این پاداشیست از جانب آنها بخاطر احترامی که برایشان قائل شدید.
حتی می توانید از آنها بخواهید تا در خاموش کردن آتشی که در طبیعت رخ داده به شما کمک کنند! شاید کودکانه و یا حتی احمقانه به نظر برسد..اما در گذشته هم اگر به کسی میگفتند جهان پر از سیاره است و زمین در آنها هیچ نیست ، به نظرش حرف احمقانه ای می‌آمد..! اما حالا اگر غیر از این فکر کنیم باید گفت بی سواد و احمق هستیم..!
پس سعی کنید برای باور خودتان هم که شده ، این روش را امتحان کنید..مطمئن باشید نتیجه های عجیبی در انتظارتان است.

اگر کودکانتان اظهار داشتند که در میان باغچه یا باغ منزلتان (پری) دیده اند ، خواهش می کنم بجای آنکه به آنها بخندید از پری ها و عنصریان بخاطر اینکه آنجا حضور دارند و مراقب باغ شما هستند تشکر کنید. باور کنید ، ما به آنها خیلی مدیونیم...


ترجمه: آلفاتعداد بازدیدکنندگان : 58896


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها